Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

majitel realitní kanceláře

Jihočeský kraj

Volat

Po dva roky se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21letý člověk. Nebylo obvyklé, aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk. Těmi jsou píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit.

V roce 2013 jsem začal v oboru u nadnárodní realitní sítě. Do roku 2019 jsem byl součástí nejznámější regionální realitky.

Svou kancelář Vaverka reality jsem založil na podzim roku 2019.
Vím, že hrát to pouze na tradici a historii nestačí. Doba je rychlá. Jistá je pouze neustálá změna a vývoj.

Při práci se obklopuji profesionály. Advokáti, stavaři, odborníci na marketing, fotografové i kameramani, IT specialisti a třeba i certifikovaní piloti dronů. Ona „komplexní služba“, o které se často v oboru mluví je v mých očích především o důvěře v odborníky a o preciznosti v detailu. A z toho všeho můžete těžit při spolupráci s námi.

Kromě lidí nám významně pomáhají i moderní technologie:

  • Elektronické podpisy šetří čas a přírodu.

  • Virtuální prohlídky vám zase pomohou představit si prostor nemovitosti ještě před osobní návštěvou.

  • Záběry z dronu lahodí oku, a zároveň nabídnou širší perspektivu.

  • Sociální sítě jsou možná špatný pán, my z nich ale umíme udělat dobrého sluhu.

  • 3D půdorys a 2D půdorys se základními kótami pomohou vymyslet, kam s vašim milovaným gaučem, kterého se nechcete vzdát.

  • Konfigurátory vám u vznikajících bytů v nových projektech pomohou namodelovat byt tak, jako byste si sestavovali nové auto

Těchto pár příkladů nám pomáhá mít více času na vás – naše klienty.

Přijďte za mnou na kávu. Zaparkujte pohodlně před kanceláří a pojďme společně probrat, s čím Vám mohu pomoct. Najdete mě U Výstaviště 1485 v Č. Budějovicích.

V týmu razíme jednoduchou filosofii. Uplatňujeme ji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk. To učím i své 4 děti.

Spolupráce s JUSTO Česká republika pro mě představuje spojení morálních hodnot, profesionální práce a skutečného zájmu o pomoc lidem.

Tadeáš Vaverka
jednatel


VAVERKA reality, partner Justo