Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

majitel realitní kanceláře

Jihočeský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Tadeáš Vaverka.

Tadeáš Vaverka vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Vaverka reality s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením VAVERKA reality, partner Justo (dále jen „VAVERKA reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář VAVERKA reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Vaverka reality s.r.o..

Správcem osobních údajů je VAVERKA reality, partner Justo.

Tadeáš Vaverka je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Tadeáš Vaverka informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi VAVERKA reality, partner Justo a spotřebitelem. Tadeáš Vaverka ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce VAVERKA reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.